O mnie

Skąd wziął się pomysł??

Adam Matusiak

Nazywam się Adam Matusiak, w 2006 roku ukończyłem Politechnikę Szczecińską Wydział Mechaniczny kierunek Transport, uzyskując tytuł inżyniera transportu. W 2010 roku ukończyłem Uniwersytet Szczeciński, wydział Ekonomiki Usług uzyskując tytuł magistra ekonomii. Dodatkowo mam ukończone studia podyplomowe na ZUT-cie na Wydziale Budownictwa z Zarządzania i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. Ponad 10 lat pracowałem w firmie informatycznej zajmującej się tworzeniem stron internetowych oraz marketingiem sieciowym.

Od zawsze przedmioty ścisłe tj.: matematyka, fizyka czy chemia nie miały dla mnie tajemnic. Na maturze ustnej z matematyki uzyskałem celujący i od zawsze udzielałem korepetycji z tego przedmiotu. Będąc w klasie przedmaturalnej już przygotowałem osoby do matury. Przekazywanie wiedzy z tak, ważnego i zarazem nielubianego przedmiotu, jakim jest matematyka, zawsze dawało wiele przyjemności i robię to ponieważ, to lubię.

Od listopada 2007, ze względu na wypadek komunikacyjny, jestem osobą niepełnosprawną, poruszającą się na wózku inwalidzkim. Mimo iż sam zmagam się z wieloma trudnościami i barierami, to lubię pomagać innym. Mam nadzieję, że skorzystasz z materiałów, które znajdziesz na stronie, bo to będzie oznaczać, że pomogłem Tobie również 🙂

Widząc jak wiele osób ma problemy z matematyką, jak rezygnują z podchodzenia do egzaminu maturalnego tylko i wyłącznie dlatego, że obawiają się matematyki, postanowiłem założyć stronę internetową specjalnie z myślą o takich osobach. Z pomocą strony www i przede wszystkim filmów na YouTube zamierzam przekazać podstawową wiedzę teoretyczną konieczną do zrozumienia i zdania matury z matematyki. Oprócz suchej, nudnej wiedzy na stronie znajdą się setki praktycznych zadań pokazujących w jaki sposób można tą suchą wiedzę wykorzystać. Znajdziecie tutaj w formie filmów rozwiązania zadań maturalnych posegregowane tematycznie oraz rozwiązania kompletnych zestawów maturalnych w formie playlist na YouTube. Materiał przedstawiony na filmach i na stronie pomoże również w przygotowaniu do sprawdzianu czy pracy klasowej, ponieważ obejmuje nic innego jak właśnie zakres szkoły średniej.

Życzę owocnej nauki i powodzenia ma maturze!!!

Bez Kalkulatora